Wisa team

Maak kennis met het team van WISA. Dankzij onze gemotiveerde en ervaren medewerkers is ons familiebedrijf al meer dan 68 jaar succesvol. Zie jij jezelf ook al werken in dit leuke team bij WISA? Kijk dan bij onze vacatures.

Anouk Sannemann – Directie

Email: anouk.sannemann@wisa.nl

Folkert Brink – Algemeen manager

Email: folkert.brink@wisa.nl

Marloes Wolbert – Verkoop

Email: marloes.wolbert@wisa.nl

Isa Snijders – Verkoop

Email: isa.snijders@wisa.nl

Judith Vermeulen – Boekhouding

Email:judith.vermeulen@wisa.nl

 

Monique Timmerman – Logistiek

Email: logistic@wisa.nl

 

Laura Evers – Repro

Email: repro2@wisa.nl

 

Jessica Wiegers – Repro

Email: repro@wisa.nl