Wisa team

Maak kennis met het team van WISA. Dankzij onze gemotiveerde en ervaren medewerkers is ons familiebedrijf al ruim 70 jaar succesvol.
Zie jij jezelf ook al werken in dit leuke team bij WISA? Kijk dan bij onze vacatures.

Anouk Sannemann – Directie

Email: anouk.sannemann@wisa.nl

Folkert Brink – Algemeen manager

Email: folkert.brink@wisa.nl

Marloes Wolbert – Sales

Email: marloes.wolbert@wisa.nl

Daniël Tiemersma– Sales

Email: daniel.tiemersma@wisa.nl

Monique Timmerman – Logistics

Email: logistic@wisa.nl

 

Barbara Boven – Finance

Email: finance@wisa.nl

 

Laura Strikker – Sales

Email: laura.strikker@wisa.nl

Tim Gervink – Repro

Email: repro1@wisa.nl

Kevin Ter Maat – Repro

Email: repro@wisa.nl